sitene türk bayrağı

   
 
     
Şevkan 70 Gün Sonra Yeniden Görev Başında

14/06/2021

Zorlu sürecin ardından görevinin başına geçen Başkan Şevkan, ilk mesai gününde birim müdürleri ile bir toplantı gerçekleştirdi, bilgi aldı ve görüş alışverişinde bulundu.

Şevkan 70 Gün Sonra Yeniden Görev Başında
 
7 Nisan’da yaptırdığı korona virüs testinin pozitif çıkmasının ardından tedavi altına alınan ve bu süreçte babası Ali Şevkan ile kardeşi Veteriner Hekim Nazım Şevkan’ı kaybeden Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, 14 Haziran Pazartesi itibariyle görevine döndü.
 
Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, 7 Nisan 2021’de yaptırdığı korona virüs testinin pozitif çıkmasının ardından evinde karantinaya alındı. Bir süre Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi gören Başkan Şevkan, korona virüsü yenmeyi başardı ve sağlığına kavuştu. 28 Nisan’da babası Ali Şevkan’ı toprağa veren Başkan Şevkan, 28 Mayıs’ta kardeşi Veteriner Hekim Nazım Şevkan’ı kaybetti. Zorlu 70 günlük aranın ardından Başkan Şevkan, görevinin başına geçti.
 
BİRİM MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ
Zorlu sürecin ardından görevinin başına geçen Başkan Şevkan, ilk mesai gününde birim müdürleri ile toplantı gerçekleştirdi.
 
TÜM DOSTLARA TEŞEKKÜR
Başkan Şevkan, babası ve kardeşinin vefatı dolayısıyla bu zorlu süreçte telefonla, sosyal medya aracılığıyla ve taziye ziyaretleriyle kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlara teşekkür etti.
 
MESLEKTAŞLARINA TEŞEKKÜR
Başkan Şevkan, Pamukkale Üniversitesinde tedavi süresince kardeşimle ve bütün hastalarıyla insanüstü bir çabayla ilgilenen hocalarımıza, doktorlarımıza,hemşirelerimize ve bütün sağlık çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyorum’’ ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ÇİÇEK AŞKI

MBS SPOR GİYİM LESCON
PROFİLO BAYİİ
BEBE DÜNYASI
AYTEKİN TARIM&MARKET

Aktif Ziyaretçi16
Bugün Toplam948
Toplam Ziyaret5749936