sitene türk bayrağı

  

Hüseyin Ercan

Hüseyin Ercan
ercanhuseyin@mynet.com
SORUM VAR!
22/10/2017

SORUM VAR!

“Sen kimsin!” “Sen kimsin yav!” “Sen kimsin be!” “Sen kim oluyorsun!”

AKP döneminde en çok duyduğumuz söz gruplarıdır bunlar.Asrın liderimize takılan Yahudi cesaret madalyası,dindar Cumhurbaşkanımıza takılan İngiliz Şövalyesi madalyası.. Bunlarda mı bizim Cumhurbaşkanımızı aldatmış? Fetö’nün takkesi düştü.Zekeriya ÖZ ‘e tahsis edilen makam aracı ve “ben Ergenekon’un savcısıyım” diyen Sayın Cumhurbaşkanımız,”Bunların heykeli dikilmesi gerekir” diyen Reis-i Cumhur’un hiç mi suçu yok? “Affet tanrım biz kandırıldık” demeyle af mı oluyor? Allah affetse bile hakkı geçen kullar affetmez.

Ergenekon’da,Balyoz’da,Oda Tv’de o kadar acı çeken insanlar haklarını helal mi ettiler şimdi? TRT kameraları eşliğindeki kazılarda  boş lav silahları bulanlar niçin PKK’nın gömmüş olduğu tonlarca bombaları bulamıyorlar? Bülent Arınç’a suikast yapılacak diye yakalanan iki askerin akıbeti ne oldu? Askerin kozmik odasına girenler kimdi? Fetö’nün rütbeli askerleri miydi?

“90 yıllık Cumhuriyet reklam arasıdır” diyenler,”AKP’ye oy vermeyenlerin kanıbozuk”diyen Vekil kanını tahlil mi ettirmiş? Hangi sonuç çıkmış onun kanında? Yeni Büyükelçimiz Merve KAVAKÇI’NIN Amerikan vatandaşı olduğunu bilmeyen var mı?

Merve Hanım başörtüsü yüzünden meclisten çıkarıldı diyenler onun Amerikan vatandaşı olduğunu bilmiyordu? Büyük din alimimiz(!) Cevat AKŞİT hocamız birkaç hafta önce yaptığı açıklamada verdiği demeçlerden sonra  Denizli’ye geldiğinde bu halktan utanmayacak mı? Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha GÖNÜLLÜ  “bir kadının elini sıkmak ateş tutmaktan daha korkunçtur” dedikten sonra yazılı basında kadınların elini sıkarken görüntülenmesi kendi içinde düştüğü çelişkiyi gün yüzüne çıkarmamış mıdır?.

Miting meydanlarında kürsüde sallanan Kuran-ı Kerim,apronda kesilen devenin nazar boncuğu ve Mekke’de ölen,kendini dindar olarak tanımlayan Hasan KARAKAYA’NIN o gece kullandığı söylenen viagra kutusunun o kutsal topraklarda ne işi var diye sormazlar mı adama?

Diplomasi çöktü.”Sıfır sorun” dediler sıfır komşu kaldı! Avrupa Birliği ile temasımız tamamen koptu. Arap birliği ile aramız bozuldu.TSK çöktü. Atatürkçü subaylara asrın itirafları ile hapse tıktınız.Mermi sıkmadan imha ettiniz. Mutlu musunuz şimdi?

Ortaya çıkardığınız bu feci tablo sizlerin 15 yıllık iktidarının eseri değil mi? Fitneyi fesatı karıştırdığınız bu toplumda,ötekileştirdiğiniz Cumhuriyetçilerin,Atatürkçülerin,Yurtseverlerin;dayattığınız zorbalıkların,ağlayan anaların,şehit olan kınalı kuzuların ve saman altından yürüttüğünüz suların hesabı bir gün sorulmayacak mı sandınız!Paylaş | | Yorum Yaz
1329 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

BİR İMZA DA SEN VER - 07/05/2018
Ben bu imzayı geleceğim için, çocuklarım için, torunlarım için verdim.
EVET Mİ? HAYIR MI? - 02/04/2017
EVET Mİ? HAYIR MI?
KANDIRILDIK - 06/12/2016
KANDIRILDIK
15 TEMMUZ ÖNCESİ VE SONRASI - 23/10/2016
15 TEMMUZ ÖNCESİ VE SONRASI
ÖVÜNMEK GİBİ OLMASIN AMA BİZ ATATÜRKÇÜYÜZ! - 08/09/2016
ÖVÜNMEK GİBİ OLMASIN AMA BİZ ATATÜRKÇÜYÜZ!
Biz mi salağız, yoksa siz mi çok zekisiniz ? - 31/07/2016
Biz mi salağız, yoksa siz mi çok zekisiniz ?
NE KALDI ELİMİZDE ! - 04/06/2016
NE KALDI ELİMİZDE !
SORUYORUZ ! ŞEHİR YAYGARACILARI SÖYLEYİN BAKALIM ? - 19/04/2016
SORUYORUZ ! ŞEHİR YAYGARACILARI SÖYLEYİN BAKALIM ?
"DİN ELDEN GİDİYOR" - 05/04/2016
"DİN ELDEN GİDİYOR"
     

Aktif Ziyaretçi12
Bugün Toplam1112
Toplam Ziyaret4647104