sitene türk bayrağı

  

Kavşaklar Sürücülere Zor Anlar Yaşatıyor !

Acıpayam’da yeni düzenleme yapılan kavşaklar sürücülere zor anlar yaşatmaya devam ediyor.

 Kavşaklar Sürücülere Zor Anlar Yaşatıyor ! 

Acıpayam’da yeni düzenleme yapılan kavşaklar sürücülere zor anlar yaşatmaya devam ediyor.

Acıpayam-Yeşilova yol kavşağı, Acıpayam Sanayi Kavşağı, Acıpayam-Antalya Akalan Mahallesi bağlantı yolu, Acıpayam-Antalya Dodurga-Yazır bağlantı yolu sürücülere zor anlar yaşatırken zaman zaman hataya düşerek kazalarda meydana gelmekte.

Sık sık kazaların meydana geldiği Sanayi kavşağı sürücülerin korkulu rüyası haline geldi. Buradaki kör noktalar ve düzensiz geçişlerin yapılması sık sık kazalara neden oluyor.

Acıpayam-Yeşilova yol kavşağı ile Acıpayam-Dodurga Yazır yol kavşağında yapılan yeni düzenleme ile sürücüler zor anlar yaşamakta.

Burdur önünden gelip Denizli’ye gidecek olan sürücüler Yassıhüyük kavşağına geldiğinde yeni düzenlemeden dolayı sıkıntı yaşamakta. Daha önce (C) harfi gibi olan yolda sürücüler yoluna devam edebiliyordu. Yeni haliyle daralan ve kesilen bu yolda sürücüler buraya geldiğinde durması gerekiyor.

Özellikle daha önce buralardan geçmiş olan sürücüler yeni düzenlemeyi görünce bocalıyor ve çoğu zaman yoluna devam edince Acıpayam yönünden gelen araçlar ile kaza riski oluşuyor.

Sürücüler söz konusu alanlarda uzmanlar yeniden inceleme yapmasını ve yolun daha güvenli hale getirilmesini istiyor.

Acıpayam Gazetesi.com

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
     

Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam709
Toplam Ziyaret4646701