sitene türk bayrağı
 
“GELECEĞİM İÇİN BEN DE VARIM”

Akademik başarısıyla adından sıkça söz ettiren, 2016-2017 TEOG ortak sınavlarında, Türkiye 1. si çıkaran, 34 öğrencisi 0-10 arası yanlış yaparak ulaşılması güç bir rekora imza atan CUMHURİYET ORTAOKULU ve CUMHURİYET İLKOKULU sosyal sorumluluk

CUMHURİYET ORTAOKULUNDAN, BİR SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ DAHA
“GELECEĞİM İÇİN BEN DE VARIM”

Akademik başarısıyla adından sıkça söz ettiren, 2016-2017 TEOG ortak sınavlarında,  Türkiye 1. si çıkaran, 34 öğrencisi 0-10 arası yanlış yaparak ulaşılması güç bir rekora imza atan CUMHURİYET ORTAOKULU ve CUMHURİYET İLKOKULU sosyal sorumluluk projelerinde de adından sıkça söz ettiriyor.

2 yıl önce Ankara’da zor şartlarda yaşayan Telafer Bölgesinden gelen Türkmen kardeşlerimize 1 tır dolusu gıda,giyim,eşya yardımı toplayıp Türkmenlere elden teslim eden ayrıca geçtiğimiz günlerde ihtiyacı olan okullarla paylaşmak için kitap toplama kampanyası başlatan Cumhuriyet İlkokulu ve Ortaokulundan bir sosyal sorumluluk projesi daha.

Acıpayam CUMHURİYET ORTAOKULU/İLKOKULU, öğrencileri 18 Mart 2017 Çanakkale Deniz Zaferimizin 102. Yıl etkinlikleri çerçevesinde  “GELECEĞİMİZ İÇİN BEN DE VARIM PROJESİ” kapsamında 81 ilden gelecek fidanlarla oluşturulacak olan “MİLLİ HATIRA ORMANI” için Acıpayam’ı temsilen ilçemizin adını aldığı BADEM (PAYAM) fidanı gönderdiler.

Öğrenciler, “Bu fidanlar ile 102 yıldır Çanakkale topraklarında huzur ve gururla uyuyan şehitlerimizi yad ediyoruz. Umuyoruz ki; Şehitlerimiz sembolik de olsa bu badem ağaçlarının gölgesinde memleket hasretlerini bir nebze de olsa gidermiş olurlar. Bu proje vesilesiyle bir kez daha şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, kanları, canları pahasına bu toprakları bizlere vatan yaptıkları için kendilerine şükranlarımızı sunuyoruz” dediler.             

Acıpayam Gazetesi.com
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
HAKAN AVM

  PTT Altı ACIPAYAM
TUZCU ISI GRUP
    YÜZDE 20 İNDİRİM   

     
Aktif Ziyaretçi8
Bugün Toplam252
Toplam Ziyaret5419191