sitene türk bayrağı

     
   
   
  

Bu Sistemle Yazışmalar Hızlı ve Tasarruflu Olacak

İlçe Milli Eğitim Müdürü Talat Tokyay, Bakanlığın sürekli yenilik ve değişiklik içinde olduğunu daha önce uygulamaya konan mebbis ve e-okul gibi uygulamalar ile birçok iş ve işlemin şeffaf ve hızlı bir şekilde yapılabildiğini söyledi.

Bu Sistemle Yazışmalar Hızlı ve Tasarruflu Olacak

İlçe Milli Eğitim Müdürü Talat Tokyay, Bakanlığın sürekli yenilik ve değişiklik içinde olduğunu daha önce uygulamaya konan mebbis ve e-okul gibi uygulamalar ile  birçok iş ve işlemin şeffaf ve hızlı bir şekilde yapılabildiğini söyledi.

Fatih Projesi, EBA, Destekleme Kursları, ücretsiz ders kitapları gibi etkili çalışmalar ile okulların arasındaki fırsat eşitliği sağlanmıştır. Artık şehir merkezindeki okulumuzda hangi imkanlar varsa en uzak mahallemizde de aynı hizmetler verilebilmektedir.

Döküman Yönetim Sistemi (DYS) ile Kurumumuz ve okullarımız arasındaki yazışmalar çok hızlı bir şekilde yapılabilecek hem zamandan büyük tasarruf sağlanırken hem de kağıt ve sarf malzemelerine ihtiyaç büyük miktarda azalacak. Yeni yazışma sisteminin ilçemize de hayırlı olmasını diler, seminerimizin başarılı bir şekilde tamamlanmasını dilerim, dedi.

Kurum ve okullar arası resmi yazışmaların bilgisayar üzerinden yapılmasına yönelik Bakanlığımız tarafından hazırlanan program, pilot İl olarak seçilen İlimizde Şubat ayı itibari ile okullarımızda da kullanılmaya başlanacak. Döküman Yönetim Sisteminin sorunsuz bir şekilde kullanılması için düzenlenen seminerde, Bilgi İşlem personelimiz Mehmet Arslan Okul Müdürlerimize eğitim vermektedir.

Acıpayam Gazetesi.com

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
FOTO GÜLÜMSE

BEBE DÜNYASI
PODYUM GİYİM
AYTEKİN TARIM&MARKET

 

FACEBOOK SAYFAMIZ
GAZETELER

Gazeteler

Hürriyet Sabah Milliyet
Star Cumhuriyet Radikal
Yeni Şafak Türkiye Gözcü
Akşam Zaman Posta

 

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.79143.8066
Euro4.03924.0553
DMCA LİSANSI

DMCA.com

Bu sitedeki tüm içerik DMCA lisansıyla korunmaktadır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi10
Bugün Toplam555
Toplam Ziyaret2865721
Devlet Hastanesi
YAYIN İLKELERİMİZ