sitene türk bayrağı   

Yoğun Bakımdan Çıkan Gamze Ziyaretçi Bekliyor

Gamze Yıldırım için sarfedilen yoğun çaba ve dualar etkisini gösterdi ve yoğun bakımdan çıktı.

Yoğun Bakımdan Çıkan Gamze Ziyaretçi Bekliyor

Gamze Yıldırım için sarfedilen yoğun çaba ve dualar etkisini gösterdi ve yoğun bakımdan çıktı.

MORAL İÇİN ZİYARET EDİN

Yoğun bakımdan çıkan Gamze, bir çok aşamada yaşadığı acı ve olumsuzluğu unutması için kendisine yapılacak olan moral ziyaretine çok ihtiyacı olduğu belirtildi.

Gamze Denizli PAÜ ikinci kat 203 numaralı odada kalıyor.

GAMZE NELER YAŞAMIŞTI

Acıpayam ilçesinde babaannesinin yanında yaşayan küçük Gamze Yıldırım babaannesinin 1 sene önce vücudunun şiştiğini fark etmesi üzerine oğlunu aradı. Gamze'nin babası, Durmuş Yıldırım kızını Apar topar Denizli Devlet hastanesine kaldırıldı daha sonra, minik Gamze, hastalığının daha iyi araştırılması için Pamukkale Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümüne kaldırıldı. Burada yapılan muayyenin ardından Primer pulmoner hastalığı (Akçiğer yüksek tansiyonu) teşhisi konuldu. 1 seneden beri Pamukkale Üniversitesi hastanesinde tedavi gören Gamze, gereken kalp ve akciğer bulunmazsa hayatını kaybedecek.

DAYISI VE YENGESİ BAKIYOR

Anne ve babasının ayrı olduğu için minik Gamze’ye, babası çalışmak zorunda olduğu için Denizli’de oturan dayısı İbrahim Ekinci ve yengesi Ümmühan Ekinci bakımını üstlendi. İki kardeşten en küçüğü olan minik Gamze’nin 10 aydır bakımını üstlenen Yenge Ekinci, kendi çocuğum gibi bakarım önemli olan yaşaması gerektiğini söyledi. Dayı İbrahim Ekinci ise, "10 aydır Gamze için çırpınıyoruz.

Gereken ilaç masraflarını karşılamakta zorlanıyoruz. İlaçları çok pahalı bulmakta güçlük çekiyoruz. Eğer kalp ve akciğer nakli yapılmazsa onu kaybetmemiz söz konusu.Babasının durumu ortada bizimde imkanlarımız kısıtlı, Denizlili hayırseverlerden destek bekliyoruz. Pamukkale Üniversitesi hastanesi 2 kat 203 nolu odada Gamze çaresizce ona verilecek kalp ve akciğeri bekliyor " dedi.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
TUZCU ISI GRUP
   YÜZDE 20 İNDİRİM 

     
AYTEKİN TARIM&MARKET

Aktif Ziyaretçi10
Bugün Toplam268
Toplam Ziyaret4997867