sitene türk bayrağı


 
Çanakkale Şehitleri Dualarla Anıldı

Çanakkale Deniz Zaferi’nin 101. yıldönümü kutlamaları ve 18 Mart Şehitleri Anma Günü Acıpayam Garnizon Şehitliğinde tören düzenlendi.

Çanakkale Şehitleri Dualarla Anıldı

Çanakkale Deniz Zaferi’nin 101. yıldönümü kutlamaları ve 18 Mart Şehitleri Anma Günü Acıpayam Garnizon Şehitliğinde  tören düzenlendi.

Törene Acıpayam Kaymakamı Karahan Daştan, Garnizon Komutanı Binbaşı İsmail Güdül, Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, CHP İlçe Başkanı Baki Tatar, şehit ailesi yakınları, gaziler,  sivil toplum kuruluşları temsilcileri, daire ve kurum amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Şehitliğe çelenklerin konulmasının  ardından şehitlerimiz için saygı duruşu ve istiklal marşı okundu.

Günün anlam ve önemini belirten konuşmaların ardından okunan dualar şehitlere gönderildi ve tören kıtası şehitler anısına üç el saygı atışı yaptı.

ANMA PROGRAMI TALİP ÖZKAN KONFERANS SALONUNDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Acıpayam Karağaç Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi  öğretmen ve öğrencilerinin hazırladığı programda, saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından, günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı.

Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Garnizon Komutanı Binbaşı İsmail Güdül yaptı.

Duygu dolu anları içeren tiyatro gösterimi, orotoryo ve okunan şiirlerin ardından  ilçe genelindeki okullarda düzenlenen çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencilere, protokol ve şehit  aile yakınları tarafından ödülleri verildi.

Acıpayam Garnizon Şehitliği ve Talip Özkan Konferans Salonundaki programa AK Parti İlçe Başkanının katılmadığı belirtildi ve dikkat çekildi.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
TUZCU ISI GRUP
    YÜZDE 20 İNDİRİM   

     

AYTEKİN TARIM&MARKET

Aktif Ziyaretçi15
Bugün Toplam719
Toplam Ziyaret5260598