sitene türk bayrağı

   
 
      

Denizlililer Dikkat! 1 Ekim'de Başlıyor

28/09/2021

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü, il genelinde 43 noktaya kurulacak olan Ortalama Hız ve Park İhlal Tespit Sistemlerinin 1 Ekim’de devreye gireceğini açıkladı.

Denizlililer Dikkat! 1 Ekim'de Başlıyor

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü, il genelinde 43 noktaya kurulacak olan Ortalama Hız ve Park İhlal Tespit Sistemlerinin 1 Ekim’de devreye gireceğini açıkladı. Müdürlük, sistemlerin kurulacağı noktaları açıklayarak sürücülere uyarılarda bulundu.

Denizli’de, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunun Ek-16. Maddesine istinaden il merkezinde 20 koridorda Ortalama Hız Tespit Sistemi ile 23 noktada ise Park İhlal Tespit Sisteminden oluşan Elektronik Denetleme Sistemleri 01 EKİM 2021 CUMA günü faaliyete geçirilecek.

Konu hakkında Denizli İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, “Yol kullanıcılarının can ve mal güvenliğini sağlamak, düzenli ve güvenli trafik akışı ile trafik kural ihlalinde bulunan araçları tespit etmek, ayrıca asayiş ve güvenlik konularında araçların sorgusunun yapılarak sakıncalı olanlara anında müdahale etmek amacıyla, (20) koridorda Ortalama Hız Tespit Sistemi ile (23) noktada ise Park İhlal Tespit Sisteminden oluşan Elektronik Denetleme Sistemleri 01 Ekim Cuma günü faaliyete geçirilecektir” denildi.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ÇİÇEK AŞKI

BEBE DÜNYASI
AYTEKİN TARIM&MARKET

Aktif Ziyaretçi6
Bugün Toplam243
Toplam Ziyaret5830872