sitene türk bayrağı
 
Korkunç iddia; Denizli'de günlük vaka 700'ü geçti

20/10/2020

Koronavirüs vakaları her geçen gün artış gösteriyor.

Korkunç iddia; Denizli'de günlük vaka 700'ü geçti

Koronavirüs vakaları her geçen gün artış gösteriyor. Hastanelerde test kuyrukları oluşurken, birçok fabrikada da pozitif çıkan işçilerin karantinada olduğu ifade ediliyor. Son olarak Denizli'de günlük vaka sayısının 700'ü geçtiği iddia edildi.

Dünya Sağlık Örgütü koronavirüs salgınının artış göstereceği konusunda uyarılarda bulunmuştu. Üretimin devam etmesi ve fabrikalardaki çalışma ortamları da salgının artmasında önemli rol oynuyor.

Mericulukus.tv internet sitesinin haberine göre Denizli'de günlük vaka sayısı 700'ü geçtiği iddia edildi. Meriç Ulukuş'un görüştüğü uzmanlar Denizli'de günlük vakanın 700'ü geçtiği 800'e yaklaştığını iddia etti. Görüşülen uzmanlar neredeyse her on aileden birinde koronavirüs vakasının görüldüğünü ileri sürdü.

FABRİKALARDA VAKALAR ARTTI

Mericulukus.tv'ye konuşan uzmanlar fabrikalarda kovid-19 vakalarının arttığını söyledi. Kapalı alanda çalışma ve servislere toplu şekilde binilmesinin vaka artışlarında etkili olduğu belirtildi. Ayrıca ulaşılan bilgilere göre 33 yaşındaki işçi İ.K'nin ağırlaşarak PAÜ Hastanesine kaldırıldığı ve orada hayatını kaybettiği aktarıldı. Ölen işçinin evli ve iki çocuk babası olduğu öğrenildi. 

kaynak: mericulukus.tv


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
     
HAKAN AVM

 Eski Kasaplar Sokağı                  ACIPAYAM

Aktif Ziyaretçi8
Bugün Toplam587
Toplam Ziyaret5500697