sitene türk bayrağı

 


ÇAMELİ SPOR LİGDEN ÇEKİLDİ

Çamelispor Kulübü maddi imkansızlıklardan dolayı ve ilgi ve alakasızlıklardan dolayı tüm spor karşılaşmalarından çekilmiştir.

ÇAMELİ SPOR LİGDEN ÇEKİLDİ

1991 yılından bu yana Çameli ilçesinde gençliği kötü alışkanlıklardan korumak amacıyla spora destek için Eczacı Cengiz Yılmaz ve arkadaşları tarafından kurulan ve geçen sezon Süper Amatör Lige yükselen Çameli Spor, tüm spor müsabakalarından çekilme kararı aldı.

Çameli Spor Yönetim Kurulundan Açıklama "Çamelispor Kulübü maddi imkansızlıklardan dolayı, ilgi ve alakasızlıklardan dolayı tüm spor karşılaşmalarından çekilmiştir.
Şu ana kadar hedefleri Çameli ilçesini tanıtımını ve Gençleri kötü Alışkanlıklarda uzak tutmak ve Devlete millete sağlıklı bireyler yetiştirmek olan Hedefimize ulaşamasak da çok çaba sarf ettik. İlçemize karşı sosyal sorumluluklarımızı hep yerine getirdik. İlçemiz ve Yöneticilerimiz bunları iyi değerlendirmediler ve verilen sözler tutulmadığından dokayı Yönetim Kurulu arkadaşlarla böyle bir karar aldık. Şimdiye kadar bize destek olan herkese teşekkür ederiz. İlçeye daha fazla zarar veremezdik.." denildi.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
TUZCU ISI GRUP
   YÜZDE 20 İNDİRİM 

Ay Yıldız Pide Aile Restorant
Cihan Pütkül  Tel. 0.536 613 18 10
    Oğuz Mah. Yol Kavşağı   Acıpayam


     
AYTEKİN TARIM&MARKET

Aktif Ziyaretçi13
Bugün Toplam1052
Toplam Ziyaret4922309