sitene türk bayrağı   

Denizli'de Oto Tamircisi Silah Deposu Çıktı!

Denizli Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri ilimizde “Silah Kaçakçılığı” yapmak isteyen şahıs ve organizasyonlara yönelik operasyon düzenledi.

Denizli'de Oto Tamircisi Silah Deposu Çıktı!

Denizli Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri ilimizde “Silah Kaçakçılığı” yapmak isteyen şahıs ve organizasyonlara yönelik operasyon düzenledi.


Denizli Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube görevlileri tarafından alınan istihbari bilgiler ve yürütülen çalışmalar doğrultusunda ilimizde elinde bulundurduğu silahları piyasaya sürerek yasadışı yollardan ruhsatsız ateşli silah, bıçak ve her türlü alet satışı yaptığı değerlendirilen şüpheli şahıs ekipler tarafından tespit edilerek takibe alındı.

Denizli'de ruhsatsız silah satışının önlenmesi amacıyla devam eden çalışmalarda oto yedek parça satışı yapan şüpheli şahsın aynı zamanda piyasadan topladığı ruhsatsız silah ve mermileri yasadışı yollardan işyerinde bulundurarak bulduğu müşterilere satışa sunduğu bilgileri üzerine, Silah Kaçakçılığı yaptığı değerlendirilen şüpheli şahsa ait işyerinde alınan mahkeme kararına istinaden arama yapıldı.

Yapılan aramada işyerinde depo olarak kullanılan bölümde bidonlar içerisinde gizlenmiş olan çok sayıda malzeme bulundu. Operasyonda yapılan aramalarda; 3 adet ruhsatsız tabanca, 3 adet av tüfeği, 9.345 adet av tüfeği fişeği, 307 adet tabanca fişeği, 20 adet bıçak, 7 adet şörjör, 6 adet kabze, 3 adet silah malzemesi (icra mili/şarjör yayı) ele geçirildi.     

Operasyonda yakalanan 1 şüpheli şahıs hakkında Silah Kaçakçılığı suçundan adli işlem başlatıldı.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
TUZCU ISI GRUP
   YÜZDE 20 İNDİRİM 

     
AYTEKİN TARIM&MARKET

Aktif Ziyaretçi12
Bugün Toplam235
Toplam Ziyaret4997834