sitene türk bayrağı

 


BELEDİYE MECLİSİNDE YENİ GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Acıpayam Belediye Meclisine seçilen üyeler sabah Hükümet Konağında Atatürk Anıtına çelenk koydular ve saygı duruşunda bulundular daha sonra Belediyeye geçtiler.

BELEDİYE MECLİSİNDE YENİ GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Acıpayam Belediye Meclisine seçilen üyeler sabah Hükümet Konağında Atatürk Anıtına çelenk koydular ve saygı duruşunda bulundular. Daha sonra Belediyeye geçtiler.

Acıpayam Belediye Meclisi gündeminde bulunan konuları görüşüp karara bağlamak üzere 5393 sayılı kanunun ilgili maddelerine istinaden olağanüstü toplantısını 9 Nisan 2019 Salı günü saat 11.00’da Acıpayam Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirdi.

Meclis gündeminde yer alan ve Meclis Başkan Asil ve Yedek Üyeleri, Meclis Başkan Kâtipleri Asil ve Yedek Üyeleri, Encümen Üyeleri, Plan, Bütçe ve İmar Komisyon Üyeleri ile yeni oluşturulan komisyonlar belirlenerek üyelerin seçimi gerçekleştirildi.

Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, önceki dönem Meclis Üyelerine değerli çalışmalarından dolayı teşekkürlerini sundu ve yeni seçilen meclis üyelerine yeni görevlerinde başarılar temenni etti.

Yapılan Meclis Toplantısında gündem de toplam 11 madde görüşülerek karara bağlandı.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ay Yıldız Pide Aile Restorant
Cihan Pütkül  Tel. 0.536 613 18 10
    Oğuz Mah. Yol Kavşağı   Acıpayam


     
AYTEKİN TARIM&MARKET

Aktif Ziyaretçi10
Bugün Toplam1269
Toplam Ziyaret4883768