sitene türk bayrağı

 


Şevkan ve Meclis Üyeleri Mazbatalarını Aldı

31 Martta yapılan 2019 Yerel Seçimlerinde Acıpayam Belediye Başkanlığı görevine yeniden seçilen AK Parti'li Dr. Hulusi Şevkan, mazbatasını alarak göreve başladı.

Şevkan ve Meclis Üyeleri Mazbatalarını Aldı

31 Martta yapılan 2019 Yerel Seçimlerinde Acıpayam Belediye Başkanlığı görevine yeniden seçilen AK Parti'li Dr. Hulusi Şevkan, mazbatasını alarak göreve başladı.

Şevkan, Mazbatasını Acıpayam İlçe Seçim Kurulu'nda Hakim Erkan Durhan'dan aldı. Durhan, Şevkan'a görevinde başarılar diledi.

Mazbatasını alan Şevkan, İlçe Başkanı Nurhayat Şanlı ve yeni meclis üyeleri ile Adliye Sarayı önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

Şevkan, burada yaptığı konuşmada, seçimlerin ülkemize, milletimize ve Acıpayam’ımıza hayırlı olmasını dileyerek, "Bizler halkımızın güvenini desteğini alarak bu makama layık görüldük. Acıpayam halkımızın en iyi şekilde yaşayabilmesi ve güzel bir Acıpayam oluşturmak için var gücümüzle çalışacağız. Bu süreç içinde çalışmalarımıza büyük katkı sağlayan AK Parti İlçe Başkanımız Nurhayat Şanlı hanımefendiye, Kadın Kolları Başkanımız Gülbin Gülsen Öztaş hanımefendiye, Gençlik Kolları Başkanımız Ali Çaçan kardeşimize, Başkan vekilimiz Ramazan Tolgay kardeşimize,meclis üyelerimize, İlçe teşkilatımıza, mahalle başkanlarımıza, sandık görevlerimize ve tüm Acıpayam halkıma teşekkür ediyorum"dedi.

Bu süreç içinde fedakarca çalışan İlçe Seçim Kurulu Başkanımız Hakim sayın Erkan Durhan beyefendiye ve İlçe Seçim Müdürümüz sayın Enver Çolak beyefendiye çok teşekkür ediyorum.

AK Parti Belediye Meclis Üyeleri şu isimlerden oluştu.

1-     Abdullah Kandemir

2-     Şükrü Yalçın

3-     Murat Cankardaş

4-     Mehmet Eskin

5-     Birgül Burhan

6-     Orhan Gün

7-     Tevfik Öncül

8-     Arif Alagöz

9-     Abdullah Sönmez

10-  Ramazan Aktaş

11-  Coşkun Kılınçarslan

12-  Gülsen Öztaş

13-  Mustafa Sargın

KONTENJAN
1- Mahir Altuğ
2- Metin Afşarlı
3- Hüseyin Erdem


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
TUZCU ISI GRUP
   YÜZDE 20 İNDİRİM 

Ay Yıldız Pide Aile Restorant
Cihan Pütkül  Tel. 0.536 613 18 10
    Oğuz Mah. Yol Kavşağı   Acıpayam


     
AYTEKİN TARIM&MARKET

Aktif Ziyaretçi8
Bugün Toplam1090
Toplam Ziyaret4922347