sitene türk bayrağı


A N K E T
ACIPAYAM BELEDİYESİ 31 MART YEREL SEÇİM ANKETİ
CAN CAN

Meslek Yüksek Okulu bitişiği ACIPAYAM 
FOTO TEK
TUZCU ISI GRUP
   YÜZDE 20 İNDİRİM 

AYTEKİN TARIM&MARKET

Üyelik Girişi
Site Haritası

Acıpayam’da Mahalleme Park İstiyorum Eylemi

Acıpayam’da bir kişi mahallesine park ve gölet yapılması için verdiği mücadelenin sonuçsuz kalması sonucu çarşı meydanında basın açıklaması yaptı.

Acıpayam’da Mahalleme Park İstiyorum Eylemi

Acıpayam’da bir kişi mahallesine park ve gölet yapılması için verdiği mücadelenin sonuçsuz kalması sonucu çarşı meydanında basın açıklaması yaptı.

Aslen Acıpayam’a bağlı Olukbaşı Mahallesinden olan 70 yaşındaki Musa Kahveci Acıpayam Cumhuriyet Meydanında elindeki döviz ile dikkat çekti.

Musa Kahveci açıklamasında “Sayın Kaymakamım Değerli Mülki Amirlerim değerli basın mensupları. Ben Olukbaşı mahallesinde yaşıyorum. Musalar Odası mevkiinde bir çocuk oyun parkı ve gölet yapalım teklifimi Rıza Muhtarım reddetti. 4 senedir uğraştım bu uğraşa en son eylem kararı aldım.

Büyükşehir Belediyesine ve İlçe Belediyesine şahsen dilekçeyle müracaat ettim. Gelen görevlilere Rıza Muhtarım hep oraya çocuk parkı istemedi dedim. Oraya çocuk parkı yapılıncaya kadar değişik tarihlerde tek kişilik eylememim devam edecektir.

Cumhurbaşkanım bazı Belediye Başkanlarına metal yorgunu demişti benim Muhtarım Demir yorgunudur. Eylem kararı aldığımda hiçbir partiden ve şahıstan icazet ve destek almadım. Ben eylem yaparken yanıma gelip bana destek verilirse güdümümde değildir. Eylem tek başıma aldığım bir karardır” dedi.

Musa Kehveci, 1970 yılında İstanbul’da 6. Filoyu taşladığını da sözlerine ekledi ve mücadeleci bir kişi olduğunu ülkesini, devletini ve milletini sevdiğini söyledi.

Daha sonra gelen Polisler Musa Kahveci'yi konu hakkında görüşmek üzere İlçe Kaymakamlığına gidildi.

Haber & Fotoğraf : Ramazan Alkan

Acıpayam Gazetesi.comPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

     
Aktif Ziyaretçi23
Bugün Toplam930
Toplam Ziyaret4719707