sitene türk bayrağı


  

Vali Hasan Karahan Acıpayam İlçemizi Ziyaret Etti

Denizli Valisi Hasan Karahan, Çameli ilçe ziyaretinin ardından bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Acıpayam ilçemize geldi.

Vali Hasan Karahan Acıpayam İlçemizi Ziyaret Etti

Denizli Valisi Hasan Karahan, Çameli ilçe ziyaretinin ardından bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Acıpayam ilçemize geldi.

Vali Karahan Acıpayam ilçe ziyaretinde; Acıpayam İlçesi Aliveren Mahallesi’nde Kaymakam Ali Şanlıer, Orman Bölge Müdürü Mustafa Korucu ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Aliveren Mahallesinde Orman Bölge Müdürlüğünce gerçekleştirilen fidan dikim çalışmalarını yerinde inceleyerek, fidan dikimi de yapan Valimiz Hasan Karahan, Orman Bölge Müdürü Mustafa Korucu’dan fidan dikim çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Karahan daha sonra Acıpayam İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Bangraz Mevkiinde yapımı devam eden İlçe Jandarma Karakol binasında incelemelerde bulunarak, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Jandarma Karakol inşaatının incelemesinin ardından Acıpayam Kaymakamlığına geçen Vali Hasan Karahan, Kaymakam Ali Şanlıer’i makamında ziyaret ederek ilçede gerçekleşen kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Acıpayam Belediyesine geçen Vali Hasan Karahan Belediye önünde  Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan ve Belediye personeli tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Belediye Başkanının Makamına geçen Vali Hasan Karahan burada Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan’dan Belediyenin ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Acıpayam ilçesinde hizmete açılan Sosyal Hizmet Merkezi binasını gezen Karahan burada yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Son olarak Acıpayam Devlet Hastanesini ziyaret eden Vali Hasan Karahan hastanenin birimlerini gezerek Başhekim Hulusi Deniz Oğuz’dan Hastanenin çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ayrıca  Valimiz Hasan Karahan hastane ziyaretinde, yatan hastaları ziyaret ederek durumları hakkında bilgi aldı.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
     

CAN CAN

Meslek Yüksek Okulu bitişiği ACIPAYAM 
AYTEKİN TARIM&MARKET

Aktif Ziyaretçi8
Bugün Toplam328
Toplam Ziyaret4823948