sitene türk bayrağı

  

CHP Serinhisar İlçe Başkanı Usta "Acıpayam’ın Bazı Mahalleleri Serinhisar'a Bağlansın"

CHP Serinhisar İlçe Başkanı Ercan Usta, Burdur Makasından itibaren olan mahallelerin Serinhisar’a bağlanması için diğer siyasi partilere çağrıda bulundu.

CHP Serinhisar İlçe Başkanı Usta "Acıpayam’ın Bazı Mahallelerine Göz Dikti

CHP Serinhisar İlçe Başkanı Ercan Usta, Burdur Makasından itibaren olan mahallelerin Serinhisar’a bağlanması için diğer siyasi partilere çağrıda bulundu.

Daha önce defalarca siyasi parti temsilcileri tarafından dile getirilen Acıpayam’ın bazı mahallelerinin Serinhisar’a bağlanması için başlatılan girişim AK Parti eski milletvekillerinden Bilal Uçar’dan sonra şimdi de CHP Serinhisar İlçe Başkanı Ercan Usta tarafından dillendirilmeye başlandı.

İŞTE ERCAN USTA’NIN AÇIKLAMASI

CHP Serinhisar İlçe Başkanı Ercan Usta “Burdur makasından bu yana olan yakın mahallelerin Serinhisar’a bağlanması için her türlü desteğe hazırız” dedi.

Serinhisar’ın Sesi Gazetesine açıklamalarda bulunan CHP Serinhisar İlçe Başkanı Ercan Usta, "Buaradan açık çağrı yapıyorum. Burdur makasından bu yana olan yakın mahallelerin Serinhisar’a bağlanması için her türlü desteğe hazırız. Bugüne kadar siyasilerin gerçekleştiremediği bu önemli olayı biz yapalım biz gerçekleştirelim” dedi.

Usta görüşlerini şöyle dile getirdi “İlçe olduğumuz 1987 yılından bu yana konuşulan bu konu için artık somut adımların atılmasının zamanı geldi ve geçmektedir. Her demde ilçemizin nüfus azlığından konuşuyoruz. Buna bağlı olarak Serinhisar’a yeterli ödenek gelmediğinden şikayet ediyoruz. Madem elimizde imkan var olanak var bunu biz değerlendirelim.

15 Temmuz’dan bu yana OHAL var. Buna paralel olarak Kanun Hükmündeki kararnamelerle yönetiliyoruz. Bence elimizde böyle bir koz var. Gelin bunu Serinhisar’ın lehine çevirelim. Burdur makası olarak bilinen mevkiden ilçemize doğru olan ve bize yakın mahallelerin Serinhisar’a bağlanması için tüm kuvvetimizi birleştirelim ve birlikte çalışalım.

OHAL çerçevesinde böyle bir karar torba yasayla veya kanun hükmündeki kararla bir oturumda çıkarılabilir” dedi.

Serinhisar Belediye Meclisinde her siyasi partinin temsilcisinin yer alacağı bir komisyon kuralım ve teklifimizi birlikte yapalım” diye sözlerini sürdüren CHP Serinhisar İlçe Başkanı Ercan Usta,” Siyasi parti temsilcileriyle birlikte Ankara’ya gidelim. Nasıl yol izlenecekse beraberce izleyelim. İnanıyorum ki ilçemiz için büyük bir fırsata dönüşecek bu girişim içim için biz ekibimizle her şeyimizle hazırız. Buradan iktidar partisi ile onun destekçisi MHP yetkililerine açıkça çağrı yapıyorum. Biz üzerimize düşenin daha fazlası için hazırız”

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
     

Aktif Ziyaretçi15
Bugün Toplam1089
Toplam Ziyaret4647081