sitene türk bayrağı

   
   


Tavas Belediyesi Zabıta Ekipleri Büyük Takdir Topladı

Tavas Belediye sınırları içinde yaşayan vatandaşların düzenini, belde halkının huzurunu ve sağlığını sağlamak ve korumakla görevli olan Tavas Belediyesi Zabıta Ekipleri yaşlılara ve engellilere gösterdikleri örnek davranışlarla göz doldurmaya devam e

Tavas Belediyesi Zabıta Ekipleri Büyük Takdir Topladı

Tavas Belediye sınırları içinde yaşayan vatandaşların düzenini, belde halkının huzurunu ve sağlığını sağlamak ve korumakla görevli olan Tavas Belediyesi Zabıta Ekipleri yaşlılara ve engellilere gösterdikleri örnek davranışlarla göz doldurmaya devam ediyor.

Yaptığı her işte örnek olmaya gayret gösteren Tavas Belediyesi Zabıta ekipleri, davranışları ve vatandaşla olan iletişimiyle göz doldurmaya devam ediyor. Tavas'ta geçtiğimiz gün Vakıf Mahallesi'nde oturan ve yürümekte zorluk çeken yaşlı teyzeyi fark eden Zabıta memurları, teyzenin yanına kadar gidip ona destek oldular ve onu zabıta aracıyla evine kadar bıraktılar. Zabıtanın bu davranışı vatandaşlardan büyük takdir topladı.

Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, "Ekiplerimiz her daim iyi işlere imza atıyorlar. İlçemizin huzuru ve refahı için canla başla çalışan zabıtalarımızın bu örnek davranışı bizi ziyadesiyle memnun etti.

Biz bu göreve "Halka hizmet, Hakk'a hizmettir" düsturuyla geldik. Yaşlılar, engelliler bizim en önceliğimizdir. Onlara sahip çıkmalıyız. Engelli dostu belediye olarak, engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıran olumsuzlukları kaldırmak ve yaşlılara yardımcı olmak için çalışmalarımızı titizlikle sürdürmekteyiz" dedi.
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ALO PAKET  0.552 298 45 65
  Atatürk Bulvarı ACIPAYAM

     

Aktif Ziyaretçi7
Bugün Toplam66
Toplam Ziyaret4538392